У новому році на телеекрани виходить серіал з Романом Луцьким в головній ролі (ВІДЕО)

Прем’єра  95-серійної картини  «Обручка з рубіном» відбудеться на каналі “Україна” 2 січня. Україномовний серіал власного виробництва каналу знятий за сценарієм Тетяни Гнєдаш. Він  виходитиме у будні о 18:00.

В основі сюжету багатосерійної картини – історія двох сестер Ані та Яни, звичне життя яких в одну мить трагічно перекреслює автомобільна аварія. Усупереч невтішним прогнозам лікарів, після автокатастрофи обидві дівчини вижили, але впали в кому. Через серйозні ушкодження їхні обличчя пошматувало склом – ані лікарі, ані родичі так і не відрізнили, хто з сестер Яна, а хто – Аня. Вирішальну роль відіграла обручка з рубіном Ані, яка за фатальним збігом обставин у момент ДТП була на безіменному пальці Яни. Сестер переплутали. Дівчатам доведеться пройти довгий шлях, аби повернути самих себе та своє життя, йдеться на сайті “України”. 

Нареченого однієї із сестер – молодого мільйонера Дениса Добровольського – грає Роман Луцький.

Актор Івано-Франківського драмтеатру відомий ролями у серіалі “Століття Якова”, стрічках “Сторожова застава”, “Брати. Остання сповідь”, “Параджанов”.

Спеціально для зйомок «Обручки з рубіном» в павільйонах компанії Front Cinema в Києві відтворили основні локації фільму: помешкання головних героїв, робочі кабінети на силікатному заводі, де працюють Аня і її наречений Денис, вареничну, яка належить мамі сестер, лікарню з безліччю палат і операційних, а також цілий телеканал «Мрія ТБ».

Саундтрек до серіалу записала українська співачка ILLARIA. Композиція під назвою «Світ належить мені» була створена спеціально для прем’єри стрічки «Обручка з рубіном».