Вже у п’ятницю, 14 липня, о 18.00 футболісти розпочнуть новий сезон у Другій лізі. Прийматимуть новачка турніру – «Агробізнес» з Волочиська на Хмельниччині, пишуть Версії з посиланням на  “Галку”.

 

Міський голова озвучив завдання на сезон — треба боротися за медалі, інформує.

 

«Ставимо максимальне завдання, можна поборотися і за перше-друге місце…Команда підсилилася і є конкурентною. Перемагають не мішки з грошима, а гравці. Тому я думаю, що ми можемо. Тим паче, що в нас виконавці досить досвідчені і перспективні. Ставимо паралельно завдання укріпити організацію команди. Хочу звернутися до мешканців і підприємців допомогти клубу. Бо народна команда, це  коли хтось вкладе 10 гривень, хтось мільйон. Прошу купувати абонементи, квитки. Окремо звертаюся до фанатів — потрібна ваша допомога у промоції клубу»

 

Президент клубу, Василь Ольшанецький розповів, що у міжсезонні клуб залишили три гравці — воротар Плетеницький, польові гравці Дмитро Гапончук та Ярослав Семенчук. Прийшли п’ять гравців. Це воротар Семенів, досвідчені захисники Яневич та Данищук, перспективних півзахисник Конкольняк та нападник Кузьмин. Тепер в клубі є 23 футболісти, усі — місцеві вихованці. Можливо придбають ще двох виконавців. Він підтвердив завдання — боротися за вихід у Першу лігу.
Також Ольшанецький презентував пластиковий абонемент на сезон — 200 гривень за 10 матчів до кінця 2017 року. У вартість включені «кубкові» ігри. Одноразові квитки на ігри коштуватимуть 20 гривень.

 

Тренер Володимир Ковалюк вважає, що максимальне завдання адекватне і хороше, бо буде стимулювати команду йти вперед. Він зазначив, що перед сезоном команда пройшла добрий збір.

 

 

“Ми добрали дуже досвідчених футболістів. Я задоволений цими хлопцями, добре їх знаю, професіонали. В цілому ми задоволені фінансуванням. У нас, напевне, єдина команда у Другій лізі, яка немає ніколи заборгованості. Може малі, стабільні, але вчасно виплачені кошти у нас. Всі розуміють, для кого і за який клуб вони грають. Ми граємо тільки для людей, які люблять футбол, у нас – прикарпатський дух”, – сказав наставник прикарпатців.

Щодо завдання на Кубок України, то Володимир Ковалюк хотів би пройти до стадії, коли на “Рух” приїде команда Прем’єр ліги.

Також він розповів, що нарешті на стадіон закуплять автоматичну систему поливу газону.

Капітан команди Володимир Боришкевич попросив вболівальників підтримати їх цієї п’ятниці.