В обшарпаних стінах колишнього військового госпіталю розмістився живопис, відеоарт, скульптури, фотографії авторів  із Івано-Франківська, Калуша, Надвірної, Ужгорода, Львова, Харкова, Києва, Чернівців. Також іноземних художників – з Німеччини, Росії, Нідерландів, Білорусі, Австрії. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Їхні роботи  будуть через місяць представлені на бієнале «Ostrale» у Дрездені під лозунгом «Re_form», який може трактуватися, як зміна форми або суті чого-небудь.

Тематика творів – політика, побут, гроші, краса, пам’ять, історія, моделювання майбутнього, те, чим живе сучасна людина, йдеться у передмові до виставки куратора Анатолія Звіжинського.

В  одній з кімнат  – фігура людини, що нагадує дзеркальну диско-кулю, човен та підлога, всіяна пінопластом.  Цю інсталяцію розмістила  австрійська мисткиня Lia Gulua.  Робота  має назву «Одісея Ільяса або соціальне Порно Диско». Вона присвячена 14-річному біженцю з Сомалі, який добирався 150 днів до Європи та помер в дорозі.

Декому з відвідувачів пощастило застати перформанс «Трансгресія. Трансформація. Сепарація» в одному із залів. Дівчата у білих сорочках танцювали, вистрибували на підвіконня, розмальовували, рвали,  та палили фотографії, залучаючи до цього глядачів.  Як пояснив Анатолій Звіжинський, цей перфоманс від анонімної групи митців порушує тему комерціоналізації мистецтва.

Японсько-німецький митець Така Каґітомі пропонував усім охочим приміряти свій дивний головний убір, з допомогою якого потім створював різні звуки.