«Звертаємося з питання діяльності директора Богородчанської ЗОШ І- ІІІ ст №1 Богородчанської районної ради Івано – Франківської області. Ми розуміємо, що зараз складний час і у Вас немає часу на розгляд дрібних проблем, але з дрібного складається вся система освіти, а кого виховаємо той і буде далі будувати нашу державу. Шановна пані директор вже на посаді більше 30 років, завідує найбільшою школою району, але за останні 5 років школа перетворилася на бізнес – проект пані Борковської Ярослави Дмитрівни. Це стосується практично всіх напрямків діяльності школи – як освітнього процесу так і виховного», – йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, батьки нарікають на те, що під час уроків проводиться перегляд 3D  фільмів у одному з класів школи по 20 грн з дитини, отримуючи при цьому відсоток для так званого “добробуту” школи; директор організовує під час уроків платні вистави, лялькові театри і т.п.;  велика перерва в школі 15 хв, щоб діти не змогли ніде купити булочку крім шкільної  їдальні, яка під «патронатом славного директора»; шкільний спортзал здається  в оренду “групам здоров’я” за 3000 грн в місяць і т.д.

 

«Найогиднішим є “дєрібан” подарунків до дня Святого Миколая, частина яких просто розфасовується і під приводом віддавання частини подарунків в місцеве профтехучилище просто здається в магазин під реалізацію. Також заставляють учнів школи примусово  іти на концерт чи виставу за 15 грн, бо звідси нібито буде відсоток для АТО, але насправді відсоток кудись мандрує. Директор твердо заявляє ми маємо здати групі, що виступає 7000 грн, класні керівники думайте !!!

 

Ми розуміємо, що в минулому вищезгадана особа мала великий досвід роботи, але на даний час відчуття безкарності і безвідповідальності зробило свою справу – жінка просто збирає гроші, а місцеве райвоно, облно ніби нічого не бачать – це колишні учні та колеги по комсомолу “своїх не чіпаєм”. Поки що школа повільно рухається в прірву», – розповідають активісти.