На Івано-Франківщині директор школи побив учня

Колектив школи розколовся навпіл: на тих то за, та проти директора НВК Ярослава Костіва. Про це пишуть Версії з посиланням на Третя Студія.

Конфліктна ситуація виникає в мене в селі,  боюсь, що це не призвело до чогось гіршого“, – каже сільський голова Рахині Василь Хом’як.

Минулої зими з директором “воювали” через економію тепла, в результаті якої діти мерзнули в класах.

Прибічники директора не проводять уроки належним чином, – розповідає місцева мешканка п. Мар’яна. – От в нас на фізкультурі діти роблять що хочуть. Вчителі – розмовляють“.

Цього року фізично постраждав син Василя Оринчака на уроці інформатики. Директор кинув в учня книжкою і травмував дитину. Спершу директор визнав свою провину, але згодом заявив, що такого випадку не було, розповідають журналістам батьки.

Моя дитина стояла, в нас не вистачає комп’ютерів в класі. Він каже: чого ти стоїш? Син каже: мені не вистачає комп’ютера. Той кинув в нього книжкою. Син мені сказав, шо в руку попало…і десь в вісок” – розповів батько учня Василь Оринчак.

Не гаразд в НВК і з документацією. Директор загубив трудову книжку колишнього оператора котельні в НВК Василя Бодашевського. Через це чоловік не може належно оформити пенсійні документи для поновлення пенсії. Невідомо де знаходяться і особові справи вчителів, які бояться, аби на них не “оформили кредитів”.

Вчителі хвилюють, кажуть, що там є їхні дані, паспортні, коди. Кажуть: а якшо на нас якісь кредити оформлять“, – розповідає п. Маріанна.

Люди вимагають звільнення директора. Педагоги заявляють, що в колективі “важка психологічна атмосфера“.

У свою чергу Костів каже, що оригінали документів справді забрав, бо нібито небезпечно їх залишати в сейфі. А всі закиди колективу називає помстою за те, що “навів лад з навантаженнями вчителів“.

Також посадовець погрожує батькам і вчителям судами.

Управління освіти ОДА, каже, що ситуація за межами їхньої компетенції і втрутитися вони не можуть.

Читайте також:

Невеличкий інцидент чи побиття дитини? В Долинському районі скандал з директором сільської школи (відео)