Депутати підтримали Звернення до Верховної Ради України з проханням заборонити на законодавчому рівні продаж алкоголю після 22.00.

 

Як повідомляли ”Вікна”, 4 березня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про тимчасове обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива на території Калуша. Згідно із рішенням, із 5 березня заборонили продаж спиртного на всій території Калуша з 22.00 до 8.00.

 

Обмеження було встановлено до 22 березня, але згодом — продовжено.

 

У коментарі заступник міського голови Руслана Вайда тоді повідомила, що у Калуші станом на сьогодні є 5 нічних магазинів, які працюють на законній основі, і ще 2 — «сумнівні».

 

Загалом, питання нічних крамниць є складним, адже підприємці у судах відсуджують графіки роботи.

 

— Рішення, яке ми нині прийняли, — політичне. Сподіваюся, що всі підприємці із розумінням поставляться до цього, з огляду на ситуацію у країні, — каже Руслан Вайда.

 

На початку червня міський голова Ігор Насалик анонсував: у Калуші переглянуть табу на продаж спиртного: —Хочемо у п’ятницю і суботу дозволити торгувати спиртним до 23.00. А у всі інші дні, наприклад, до 21.00. Зміни нібито були обумовлені «зверненнями від підприємців». Проте, досі офіційно заборону ніхто не скасував.