У с. Майдан Тисменицького району відбулося освячення оновленого храму св. Архистратига Михаїла. Храм освятив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

3 грудня, Митрополит Володимир звершив архієрейське богослужіння в храмі св. Архистратига Михаїла, що в с. Майдан, Лисецького протопресвітеріату.

 При вході до храму архієрея зі словами вітань зустрічали діти та молодь парафіяльної громади, на чолі з адміністратором святині о. Іваном Дячуком.

Перед початком Божественної Літургії владика звершив освячення оновленого храму.

Після чину відновлення владика Володимир відслужив Святу Літургію у співслужінні о. Івана Дячука (адміністратора парафії), о. Олега Качмарського (Лисецького декана), о. Ярослава Підлуськького (Боднарівського декана) та інших запрошених священнослужителів.

В часі проповіді Митрополит роздумував над Євангельським уривком з 26 неділі по Зісланні Святого Духа. В розповіді йдеться про нерозумного багача і вона пригадує важливу Божу істину, що стиль життя людини, її здобутки, труднощі і проблеми є відображенням її духовного життя, стану її душі.

На думку Митрополита, стати багатим, а відтак розкішно жити було метою Євангельського багача, і не дивно, що Господь назвав його «безумним».

«Щоб не сталося у нашому житті, ми маємо пам’ятати, що вічного на цій землі нічого немає. Минає світ і все, що в ньому. Ісус Христос не один раз проголошував у Своїй Божественній проповіді, щоб ми не прив’язуватися усім серцем до землі, але, за словами Христа-Спасителя, ми маємо насамперед шукати Царство Боже і правди Його з вірою в те, що все інше додасться нам», – повчав проповідник.

За словами Владики, людина приходить на світ і відходить із нього, бо людське життя – не що інше як мандрівка, у якій із кожним днем щораз ближче наближаємось до місця зустрічі.

«Людська душа, «образом і подобою Божою», ніщо земське не може наситити її, ніякі світові скарби не можуть дати їй правдивого блаженства. У цьому, власне, полягає мета і призначення нашого життя», – вів далі Архієрей.

На його думку, це велика радість усвідомлювати, що ми християни є людьми землі і неба, а тому, турбуючись про потреби тіла, Владика заохотив турбуватися і про свою безсмертну душу.

«Нехай же прочитане сьогоднішнє Святе Євангеліє спонукає кожного з нас задуматись над своїм життям, робити обрахунок власної совісті і дати відповідь, кому ми досі служили і кому бажаємо служити у подальшому своєму житті, щоб бути щасливими не тільки тепер, але також і у вічності», – підсумував проповідник.

Після завершення богослужіння, владика Володимир привітав вірних з подією освячення відновленого храму.

«Ваша святиня є відображенням вашої любові та пожертви», – мовив Архієрей.

Митрополит побажав вірним, щоб у своєму храмі вони «завжди могли зріти близькість неба, близькість Царства Божого». Владика висловив подяку адміністратору парафії о. Івану та усім, хто долучився до відновлення цієї святині.

Відтак всі ще помолилися за мир та спокій у нашій Батьківщині, а Митрополит Володимир уділив присутнім своє архієрейське благословення.