Mihalets_Dmitro2

  Йому загрожує від  трьох до восьми  років ув’язнення. 

“Дмитро Міхалець для мене особисто є тою людиною, яка символізує зміни. Гімна можна лити відрами і сипати центнерами. А от зробити шось, шоби розгребти його – важко”, – пише громадський активіст Михайло Джогола.

“Не вірю судам, не вірю прокуратурам, але патрульній поліції вірю. Допоки я не засумнівалась, допоки вони не підірвали мою довіру – буду вірити. Бачу роботу, бачу результат. І я #підтримуюМіхальця, бо цю людину знаю з першого дня в Івано-Франківську. Підтримую і бажаю вам сили та терпіння”, – написала журналістка Лідія Бойко.

Нагадаємо, ветеран АТО порушив правило дорожнього руху, однак побачив у постанові патрульних помилку й вирішив з’ясувати цей момент з керівником поліції. Між чоловіками виник конфлікт. Чайковський стверджує, що Міхалець кинув його на підлогу, а поліціянт каже, що тільки зловив його за руку,  пишуть Версії. з посиланням на Галку.

Поліціянту повідомлено про підозру у перевищенні влади, тобто умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, що завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян та супроводжувалися насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями (ч. 2 ст. 365 КК України).