Результат пошуку зображень за запитом "АТО"

На місце події приїхали представники районної ради та домовилися із протестувальниками. Як наслідок, дорогу буде відкрито.

Голова Тлумацької районної ради Василь Двояк розповів “Галицькому кореспонденту”, що вирішували питання поліція, служба безпеки, представники районної ради, РДА та ОДА.

“Атовці були на прийомі у Гончарука (Олег Гончарук – голова Івано-Франківської ОДА – ред) і він їм обіцяв дати чітку відповідь щодо розслідування по придбанню квартири матері загиблого атовця з Обертина. Наскільки я зрозумів, відповіді не було, тому вони вирішили вдатись до радикальних дій”, – каже Василь Двояк, пишуть Версії з посиланням на ГК.

За його словами, головне, що спонукало атовців перекрити дорогу – зловживання влади при придбанні квартири матері загиблого побратима.

“Придбана квартира не відповідала нормальним умовам і санітарним нормам. За неї кошти повернули, але хлопці вимагають розслідування цієї справи, бо хочуть, щоб покарали тих, хто займався купівлею цієї квартири”, – пояснює голова райради.

У зв’язку із ситуацією, яка склалась було вирішено написати чергову заяву у поліцію. Також мають створити комісію і у вівторок робоча група у складі представників ОДА та воїнів АТО вирішуватимуть це питання.

Окрім того, на перекритті дороги були люди, які займаються сільським господарством. У свою чергу, вони вимагали того, щоб районна рада більше уваги звертала на розвиток сільського господарства та надавала їм підтримку.