У центрі Франківська пропонують установити пам’ятник Романові Шухевичові
Перед розглядом порядку денного голова осередку НТШ у медичному університеті доцент Микола Сулятицький звернувся до депутатів із проханням посприяти у виготовленні пам’ятника Герою України Андрію Мельнику, пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

“Питання встановлення пам’ятника уже опрацьовується 2 роки. Майже все вирішили, залишається виготовити. Ми зверталися до міськради – відповідь, що питання не дійшло до депутатської комісії. Ми дуже чекаємо, що це питання найближчим часом вирішиться. Якщо все вийде, то ми станемо першим містом, яке має пам’ятник Бандері, Коновальцю і Мельнику. Вони – це символ єднання, боротьби. Просимо – інтенсивніше до цієї справи підступіть”, – сказав Сулятицький.

Також доцент запропонував установити пам’ятник ще одному Герою – Роману Шухевичу – на розі вулиць Січових Стрільців і Незалежності.

“Там не так багато місця, але це буде достатньо показово”, – зауважив Сулятицький та попросив вирішити це питання найближчим часом, щоб 30 червня, у 110 річницю народження Шухевича, уже закласти тимчасий монумент.

Міський голова Руслан Марцінків дав дорученя опрацювати це питання.