1

30 листопада на засіданні комісії з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму обговорили проект рішення обласної ради «Про участь у конкурсі Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», пишуть Версії.

Начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради Юрій Цимбалюк повідомив, що Франківщина подала на розгляд комісії три проекти. Один з них – «Порятунок туристів у Карпатах».

Основним завданням проекту є створення навчально-тренувального центру підготовки кадрів для формування команд громадських рятувальників.

«В нас є приміщення обласної ради у Ворохті, яке підійде для такого центру. Треба тільки його відремонтувати», – зазначив Юрій Цимбалюк.

Якщо проект оберуть для реалізації, то в його рамках створять окремий електронний реєстр туристичних маршрутів у Карпатському регіоні.

Орієнтовний термін впровадження – січень 2018 – грудень 2019 року. Вартість – 30 мільйонів гривень, з них 27 мільйонів – грант та 3 мільйони – співфінансування (з обласного бюджету та з фондів громадських організацій)