Сьогодні, 7 листопада, у  виставковій залі франківської НСХУ відкрилась виставка “Дванадцять” художника, котрий живе й працює в Краматорську В’ячеслава Гутирі, пишуть Версії.

Дванадцять апостолів, в християнських переказах обрана Ісусом Христом “колегія” його найближчих учнів, яка створила ядро першохристиянської общини.

Виставка складається з трьох частин.  Живописні полотна “Серія 7” (Біблійні сюжети), “Мандри до Трої”, що закликає кожного знайти свій шлях у житті та інсталяція “Загадкові солоні кристали”, яка символізує магічну роль солі в багатьох культурах.

“Виставка “Дванадцять” присвячена моєму онуку, покоління якого зможе змінити й вже змінює Україну. Вони інші, в них немає страху і покірності, за ними майбутнє нашої країни. Я це точно знаю”, – говоритьВ’ячеслав Гутиря.

З відкриттям виставки художника привітали голова місцевої НСХУ Микола Якимечко та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Квіти призначені художнику “перекочували” до рук його музи, дружини Наталі.

В’ячеслав Гутиря Народився в Артемівську (нині м. Бахмут) на Донеччині. Має середню освіту. Творчо працює в галузі монументального мистецтва, станкового живопису, малої пластики.
Учасник обласних, республіканських (від 1983), міжнародних (від 1991) мистецьких виставок. Персональні — у Краматорську (1990, 1997, 2016), Києві (1993, 1996, 2005), Парижі, Будапешті (обидві — 1993), Донецьку (1998), Барселоні (2003). У роботах відтворює власне бачення історії та ставлення до вічних тем людства — добра, зла, кохання.