http://kurs.if.ua/media/gallery/full/e/other/e-3.jpg

Прикро, що у такий радісний день поряд з новонародженим не було його батька – доля бійця спецбатальйону “Івано-Франківськ” Романа Грицика після сумнозвісних подій під Іловайськом у серпні минулого року досі невідома. Однак його родина не залишилася наодинці зі своїми життєвими проблемами.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/e/other/e-2.jpg

Привітати Аллу Ткачук, дружину Романа, яка 8 січня народила хлопчика, до пологового будинку в Івано-Франківську прийшли чимало колег по службі її чоловіка, а також керівники прикарпатської міліції. Заступник начальника УМВС України в Івано-Франківській області Руслан Воробйов вручив щасливій матусі квіти та доречний подарунок – дитячий візочок. Він також запевнив, що вона повсякчас може розраховувати на підтримку міліцейського колективу Прикарпаття, інформують ”Вікна” з посиланням на Сектор зв’язків із громадськістю УМВС в Івано-Франківській області.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/e/other/e-1.jpg

Жінка не сподівалася такої зустрічі, але була приємно вражена та щиро вдячна за підтримку. Зараз вона сама виховує ще двох дітей – 5-річну Анастасію та 3-річну Вікторію. Сім’я не має власного житла і винаймає невеличке помешкання в селищі Отинія, що на Коломийщині. Тож будь-яка допомога родині, котра опинилася у скрутному становищі, є дуже потрібною.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/e/other/e-4.jpg

Сьогодні у сім’ї бійця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Івано-Франківськ” Романа Грицика, який вважається зниклим безвісти, побував начальник обласного управління МВС Микола Семенишин. Він привітав Аллу з народженням синочка, подарував солодощі діткам та передав родині зібрані кошти – 10 тисяч гривень.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/e/other/e-6.jpg

Крім того, очільник прикарпатської міліції поцікавився нагальними потребами сім’ї, яка наразі залишилася без чоловічої підтримки. Пообіцяв, що вже найближчим часом вони будуть забезпечені необхідними для опалювання житла дровами.