У зоні АТО постраждав слідчий з Івано-Франківська

“Сталося так, що учасники незаконних збройних формувань напали на райвідділ міліції у місті Дебальцево. В той час у приміщенні перебувало багато правоохоронців. Від потужного вибуху, в результаті якого перший поверх райвідділу дуже пошкодило, стався обвал верхніх поверхів. Слідчий впав разом із рештками будматеріалів та бетонним перекриттям із другого поверху та отримав серйозні переломи. Зараз його життю нічого не загрожує і він продовжує лікування у столичному шпиталі”, – повідомив Сергій Ляшук.

“Повертаючись додому, ми всі дружно відвідали його у лікарні. Дуже приємно було побачити та поспілкуватися, адже спільна робота нас згуртувала, і ми ніколи не дозволяли собі бути байдужим до чужої біди”, – наголосив він.

До складу збірної групи слідчих із західного регіону, які були відкомандировані на Схід, входили по п’ять представників із Волинської, Львівської та Івано-Франківської областей. Їх направили у різні населені пункти Донецької області – Дружківка, Артемівськ, Костянтинівка, Дзержинськ, Дебальцево. Координував роботою ци