1

 Сьогодні о 20:00 на телеканалі СТБ стартує шостий епізод найвагомішого шоу країни «Зважені та щасливі-6». Глядачів очікує танцювальний тиждень проекту! Крім учасників, в конкурсі будуть брати участь тренери команд – В’ячеслав та Марина Узелкові, – пишуть Версії з посиланням на прес-службу телеканалу.

 У першому конкурсі учасникам доведеться стати героями фільму «Приборкання норовливого» та надавити 200 кг помідор. Кому вдасться дістати більше літрів томатного соку та принести перемогу свої команді?

А потім під керівництвом учасників шоу «Танцюють всі!» учасник будуть змагатись у танцювальному конкурсі, перевдягнувшись у героїв різних фільмів: «Маска», «Зорро», «Сімейка Аддамс» та інші. А декому доведеться стати в пару зі справжнім пітоном!

Володимир Теличак із Івано-Франківська на один конкурс стане жінкою, адже йому дістанеться танець із відомої голлівудської комедії «В джазі тільки дівчата». На репетиції у учасників було всього два дні. Чи вистачить цього часу на підготовку до виступу?

Та чи справиться «козак» із цим завданням і допоможе команді перемогти, дивіться уже сьогодні на телеканалі СТБ о 20:00.

1