Старував концерт з виконання пісні “Марі”. Далі у виступі «пішли» найхітовіші пісні гурту «Не вона», «Вирвана», «Дим», «Радіомережі». Хлопці виконали і старі хіти – “Не вона”, “Все з початку”, “#нашілюдивсюди” та інші. Також звучали вже улюблені всіма пісні: «В подушках», «Не я», «Бисайды», пишуть Версії.

“Ви просто неймовірні!”, – вигукнув зі сцени фронтмен гурту Женя Галич зізнаючись, що йому дуже подобається в Івано-Франківську.

“У вас просто неймовірна публіка. Але балкон, вам, що по 40 років? Подивіться вниз, вставайте і запалюйте!”, – жартівливо звернувся до фанів Галич.

Виконали рокери і саунд-трек до серіалу “Київ вдень та вночі”, а опісля запропонували змінити слово Київ на Франек, і разом із публікою заспівали “оновлений” хіт.

Окрім власних треків, «оторвальди» включили до альбому кавер на трек Андрія Кузьменка «L.V» та спільний з гуртом Бумбокс трек «Вечер в Рио».

Перед завершенням виступу Женя Галич звернувся до публіки з проханням передати вітання для особливої фанатки гурту, яка бореться з недугою. Тож разом з фанами записав для неї відеозвернення.

 

“Я хочу, щоб вся публіка передала тобі вітання. Дякую тобі, що завітала. Дякуємо!”, – вигукнув співак. Та виконав акустичний трек “Без тебе”.