1

 Заяву було офіційно розповсюджено у відповідь на публікації у ЗМІ стосовно того, що кілька членів «Удару» пішли на вибори у виборчому округу № 89 (Верховина, Косів, Снятин) як самовисуванці.

Нагадаємо, Роман Григоришин у реєстраційних даних для ЦВК зазначив, що є членом партії «Удар».

Проте партія «Удар» Віталія Кличка кандидатом в депутати його не висувала та на виборах не підтримує.

«Політична партія «УДАР Віталія Кличка» кандидатів в народні депутати України не висуває, а бере участь у позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року спільно з політичною партією «Блок Петра Порошенка». Партія «УДАР Віталія Кличка» офіційно заявляє, що єдиним кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №89 (Косівський, Снятинський, Верховинський  район Івано-Франківської області) від політичної партії «Блок Петра Порошенка» на виборах 26 жовтня є Юрій Соловей», – сказано у зверненні за підписом Голови Центрального виконавчого комітету політичної партії “УДАР Віталія Кличка” п. Дмитренка.

Таким чином, «Удар» Віталія Кличка офіційно висловив підтримку кандидату  в депутати у Верховині, Косові та Снятині Юрію Солов’ю

«Партія «УДАР Віталія Кличка» підтримує Юрія Солов’я як кандидата в народні депутати на Гуцульщині та Покутті!», – говориться у зверненні.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те,  що кандидат-мажор Роман Григоришин збрехав про допомогу бійцям АТО.

Кандидат у народній депутати за 89-м мажоритарним округом (Верховина, Косів, Снятин) Роман Григоришин використав відому ініціативу«Свій з свого», активісти які збирають кошти на користь бійців АТО, у власній політичній рекламі, аби ввести виборців в оману – насправді він на має жодного відношення до волонтерського руху і нічим не допоміг військовим, що захищають Україну на Сході.

Крім того, Григоришин збрехав і  про свою участь у АТО на сторінках газети. У останній передвиборчій газеті кандидата в депутати за 89-м виборчим округом, 23-річного мажора Романа Григоришина опубліковане фото, де його зображено у військовій формі. Показово, що у тексті, який супроводжує фото, немає жодної конкретики,  поряд розміщено інтерв’ю із бійцем батальйону «Айдар», який розповідає про свою участь у АТО.

Таким чином автори хотіли ввести виборців в оману, начебто мажор Григоришин має якесь відношення до війни на Сході.

Більше того, про те, як відпочиває «боєць АТО» та псевдо волонтер» можна побачити на відео: нещодавно самооборонівці затримали кандидата-мажора Григоришина  після дискотеки у п’яній компанії, яка каталась по Косову на дорогому Мерседесі.

лист дмитренка2