CYaVUSVVFWA

На прес-конфренцію прийшли більше сорока партійців, серед них 33 керівники місцевих осередків, члени політради. Усі вони заявляють про недемократичні методи всередині партії

Під час сьогоднішньої прес-конференції партійці пояснили свою позицію. Зокрема, вони розповіли, що не вважають конференцію ініційовану керівництвом облорганізації легітимною, оскільки її делегати були визначені у спосіб, який не зазначений у Статуті партії, а головне – рішення на конференції були прийняті меншістю партії та без врахування позиції як більшості рядових партійців, так і більшості Політради та абсолютної більшості керівників первинних осередків. На думку ударівців у партії все частіше порушуються принципи Майдану, коли люди стояли за свої права і доступ до прийняття рішень. Натомість, у Івано-Франківську рядові партійці та керівники осередків такого права позбавлені. Все вирішується згори, – кажуть активісти.

Саме тому, партійці вчора провели ще одну конференцію на якій одноголосно обрали головою організації Тараса Іщенка, одного з голів первинних осередків партії, який на минулих виборах показав найкращий результат.

Нагадаємо, вчора відбулась конференція партії на яку не пускали рядових партійців.

У свою чергу, представник обласної організації, голова Виконавчого комітету Івано-Франківської обласної організації партії “УДАР” Ігор Росипайло, який вів конференцію наголосив, що усе відбулось законно, а люди не могли потрапити на конференцію через те, що вони не були делегатами.

“Я не займався реєстрацією, тому пускали тільки делегатів. Хто там був мені не відомо, мені жодних посвідчень, ніхто нічого не показував”, – розповів ОТБ Галичина Ігор Росипайло. При цьому, чому так сталось партійний керівник не знає.

Таож Володимир Стефанків повідомив, що під час конференції міської організації партії “Удар” люди спортивної статури перешкоджали здійсненню журналістської діяльності та розбили обличчя фотографу Юрію Рильчуку. Була викликана міліція.

Broadcast live streaming video on Ustream

* Рейдер (англ. raider — нальотчик; нападник; загарбник) — фізична чи юридична особа, що спеціалізується на питаннях з перехоплення оперативного керівництва або власності фірми за допомогою спеціально інсценованого бізнес-конфлікту та ін. заходів.