http://pravda.if.ua/images/news/14/08/28/ggen1.jpg

 Як розповів депутат Івано-Франківської обласної ради Володимир Грабовецький, який зараз перебуває під стінами міністерства, люди вимагають негайних дій щодо підтримки українських військовослужбовців та добровольчих батальйонів в зоні АТО.

 

«На мою думку, Генштаб разом з усім командування потрібно перенести ближче до передової. А офіцерів та генералів які продовжують саботувати підтримку армії загнати в окопи. Президенту звернутися до міжнародної спільноти не з проханням вплинути на ситуацію, а з вимогою надати конкретну військову допомогу у вигляді техніки та обладнання. Спеціалістів нам не треба, ми самі з нею розберемось. Поставити завдання науковцям по розробці ядерної зброї, а можновладцям – про відновлення статусу ядерної держави», – вважає депутат Івано-Франківської обласної ради Володимир Грабовецький.

 

Наразі в Міністерство зайшли представники батальйонів “Айдар” і “Донбас”, які принесли вимоги до керівництва Міноборони.

 

Також до будівлі заходять матері військових, які ведуть перемовини з представниками Міноборони.

 

Проте всі вони повертаються незадоволеними, адже переконані, що всі обіцянки про допомогу заблокованим бійцям під Іловайськом залишаться не виконаними.