Найяскравіші представники українського шоу-бізнесу  вирішили відпочити від міської суєти і провести час у колі близьких і друзів на мальовничому Прикарпатті.

Відома журналістка Соломія Вітвіцька поділилася з шанувальниками фото в Мережі, на яких актриса Ольга Сумська з чоловіком, співачка Тоня Матвієнко з Арсеном Мірзояном, співачка Марія Бурмака, колишня фотомодель Влада Литовченко та інші зірки відпочивають в Яремче всією дружною зоряної компанією.

Соломія розповіла шанувальникам, що зірки шоу-бізнесу змагалися у приготуванні кращої куті, вареників та символу Різдва – дідуха в одному з готелів в Яремче. Марія Бурмака показувала майстер-клас з приготування пісних вареників маленьким дітям. Тоня Матвієнко з чоловіком Арсеном Мірзояном похвалилися дідухом, якого вони самі змайстрували.

Семейные пары состязаются в приготовлении лучшей кутьи
У конкурсі з приготування куті змагалися сімейні пари. У цьому конкурсі взяли участь Ольга Сумська з чоловіком, Тоня Матвієнко з Арсеном Мірзояном і Соломія Вітвіцька з чоловіком. Соломія Вітвіцька зізналася, що вперше готувала разом з чоловіком вареники і кутю, і залишилася задоволена результатом конкурсів.

До речі, дідух – українське різдвяне прикраса, символ врожаю, благополуччя, багатства, безсмертя предків, оберега роду. Дідух є одним з найдавніших культів української різдвяної обрядовості.