“Укрнафта” хоче продовжити видобуток нафти й газу на Прикарпатті у 2018
Зокрема, на Росільнянському, Турутинському, Миколаївському, Луквинському, Довбушансько-Бистрицькому, Пасічнянському, Андріяшівському, Орів-Уличнянському, Долинському, Струтинському, Спаському, Суходолівському, Прилуцькому та Качанівському родовищах. Найближчим часом компанія планує подати до Держгеонадр заявки на продовження ще 13 спецдозволів, інформує прес-служба “Укрнафти”.

У 2018 році закінчується термін дії 27 спецдозволів “Укрнафти”, на які припадає 45% річного видобутку нафти та конденсату і 25% річного видобутку газу в компанії. Своєчасне продовження терміну дії спецдозволів є критично необхідним для компанії і матиме суттєвий вплив на виробничі та фінансові показники «Укрнафти», виконання інвестиційної програми, зайнятість працівників та доходи державного та місцевих бюджетів. За розрахунками компанії, протягом року від видобутку вуглеводнів на 27 родовищах до державного та місцевих бюджетів має надійти приблизно 3 млрд грн. доходів лише від рентної плати.

Із 27 родовищ, де термін дії спецдозволів закінчується наступного року, 7 – розташовані на території Івано-Франківської, 7 – Чернігівської, 5 – Сумської, 5 – Полтавської та 3 – Львівської області. Річний обсяг видобутку нафти та конденсату на цих родовищах становить понад 710 тисяч тонн, а газу – 360 мільйонів метрів кубічних.