У Вигоді збиратимуть гриби для української армії

Як зазначають організатори, кількість учасників обмежена, максимум – 200 чоловік. На першому етапі потрібно надіслати особистим повідомленням заявку в довільній формі на участь у Турнірі. Загальний розмір реєстраційного внеску становить 150 грн. Другий етап реєстрації відбудеться уже безпосередньо перед стартом Турніру. Реєстрація триватиме до 18-00 п’ятниці, 18 липня.

Змагання стартує о 12-00 в суботу, 19 липня. Усім учасникам потрібно прибути до смт. Вигода, Долинського району Івано-Франківської області до 9-00. З Івано-Франківська буде організовано платний трансфер. Також, при наявності достатньої кількості спраглих до перемоги спортсменів, може бути організований трансфер з Києва, Львова, Тернополя, Чернівців і т.д.

Організатори гарантують призовий фонд у розмірі 3 тисяч гривень. Залежно від кількості учасників і назбираних грибів призовий фонд буде коригуватися у сторону збільшення. Призи будуть розподілені між переможцями у двох номінаціях – “Найбільша загальна маса назбираних грибів” (1500 грн) і “Найбільша маса одного гриба” (1500 грн). Гриби мають відповідати загальноприйнятим стандартам якості – не гнилі, не червиві, не трухляві.