В межах реалізації проекту передбачено проведення ряду заходів. Зокрема, 30.10.2014р. відповідно до плану заходів проекту та плану роботи управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на базі  Івано-Франківської ЗШ №26 відбулося загальноміське засідання Школи молодого вчителя “Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів”.

35 молодих педагогів шкіл міста взяли участь у цікавих майстер-класах досвідчених вчителів: заступника директора школи п.Л.Сабодах, керівника шкільного методичного об’єднання п.Т.Бурцевої та керівника Школи молодого вчителя п.Л.Крайник. Під час ділової гри присутні вчилися, як засобами вербального оцінювання спонукати маленьких школярів до праці, розвивати їхнє прагнення та мотивацію до навчання.

Адже, оцінювання вчителем дитина не відносить до своєї діяльності, а сприймає як особисте заохочення чи покарання. Тому, для уникнення негативного ставлення до процесу навчання педагог повинен вміло оперувати вербальними засобами оцінювання.

Учасники відзначили високий професійний рівень даного заходу, а також використання сучасних інноваційних технічних засобів навчання, яке стало можливим завдяки перемозі проекту “Навчатися цікаво” ЗШ № 26 у міському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства у місті Івано-Франківську.