Олександр Горган

Про це повідомляє журналіст програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший», який стежив за перебігом конкурсу, проведеного Комісією з питань вищого корпусу державної служби, й оголошенням його результатів.

Олександр Горган переміг із великим відривом. Він отримав результат у 18,03 бала, тоді як найближча його суперниця – голова Васильківської районної ради та дружина радника Віталія Кличка Наталія Баласинович – 14,02 бала. Про це пишуть Версії з посиланням на Радіо Свобода.

За стандартною процедурою кандидати на посаду склали тести на знання законодавства і пройшли співбесіди з членами Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Загалом у конкурсі на посаду голови Київської ОДА було 5 фіналістів.

Указ про призначення голови ОДА має підписати президент після узгодження Кабінетом міністрів.

Олександр Горган очолює Вишгородську райдержадміністрацію з березня 2015 року. До цього (2005–2010 роки) він був депутатом Вишгородської міської ради IV скликання.

Президент України Петро Порошенко звільнив з посади голову Київської обласної адміністрації Максима Мельничука 10 вересня.

9 вересня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що заступника голови Київської облдержадміністрації Ігоря Любка затримали за хабарництво, згодом додавши, що злочин Ігоря Любки відбувався за погодженням із головою ОДА Максимом Мельничуком.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що слідство вивчає роль в цьому злочині голови адміністрації Мельничука, який кілька днів тому подав у відставку.

Довідково:

Горган Олександр Любомирович (нар. 5 листопада 1975, м. Калуш, Івано-Франківська область) — український державний службовець, правознавець і спортсмен. Чинний голова Вишгородської районної державної адміністрації Київської області. Президент Всеукраїнської молодіжної організації «Молодь проти корупції». Засновник, почесний президент ВМГО «Асоціація молодих донорів України».