news-image: Уряд затвердив межі госпітальних округів в Івано-Франківській області

Під час їх підготовки були враховані територіальні особливості регіонів (географічні, шляхи сполучення) для створення максимальної доступності людей до високоякісної медичної допомоги, інформують на сторінці МОЗу.  Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

Зокрема, в Івано-Франківській області створено 5 госпітальних округів. А саме, Івано-Франківський, Коломийський, Калуський, Косівський та Надвірянський.

Так, Івано-Франківський госпітальний округ включатиме Івано-Франківськ, Бурштин, тисменецький, Галицький, Тлумацький та Рогатинський райони. У склад Коломийського госпітального округу ввійдуть: Коломия та Коломийський район, Городенківський та Снятинські райони, а також Печеніжинська ОТГ. Калуський госпітальний округ – Калуш та Калуський район, Болехів, Рожнятівський та Долинський райони, Верхнянська ОТГ. Косівський госпітальний округ – Косівський та Верховинський райони, Білоберезівська ОТГ. Надвірнянський госпітальний округ – Яремче, Надвірнянський та Богородчанський райони, а також Старобогородчанська ОТГ.