Нагадаємо, полковника поліції Олександра Прасулова призначили директором Регіонального сервісного центру МВС 20 березня 2017 року.

Проти цього призначення виступили ряд громадських організацій Прикарпаття, котрі звинувачують Олександра Прасулова в корупційних діях.

Активісти стверджують, що проти працівника поліції протягом останнього часу було відкрито п’ять кримінальних проваджень. Серед іншого в кримінальних провадженнях спливає й ТзОВ “Автофортуна”, яка, згідно статуту, видає водійські посвідчення категорій В, С1, С, Д і до якої, за словами представників громадських організацій, причетний Олександр Прасулов.

Автошкола зареєстрована в  селі Монастирчани Богородчанського району, але орендує приміщення для своєї діяльності в богородчанському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.

Втім, говорять активісти, автошкола діє лиш на папері, без матеріально-технічної бази, спеціалістів, тощо. Натомість, за документами, згадана автошкола видала 1200 посвідчень водія.

Оскільки за телефонним номером, який “записаний” за автошколою, ніхто не відповідав, “Версії” відправилися в Богородчани, щоб на місці з’ясувати що до чого.

У міжшкільному навчально-виробничому комбінаті нам показали двері, за якими мала б проводити діяльність  “Автофортуна”. Розміщений кабінет в глухому закутку, в який, вочевидь, ніхто не заходить. На дверях кабінету висить замок і складається враження, що його вже давненько ніхто не відчиняв. Опитані люди сказали, що вже мінімум півроку нікого з “Автофортуни” не бачили. Втім підприємство не перебуває в процесі припинення діяльності.

Засновниками “Автофортуни” числяться Анна Суслик, яка проживає за адресою, яка є водночас юридичною адресою  ТзОВ “Автофортуна” та Анна Юр з м. Винники Львівської області. Статутний капітал ТзОВ “Автофортуна” 670,00 грн.