Роботи нібито здійснює підрядна організація з Калуського району. Кошти виділено з бюджету Долинської міської ради. Роботи замовило місцеве КП “Комунгосп Долинської Міської Ради”, засновником якої є саме міськрада райцентру. Про це пишуть Версії з посиланням на Авто Майдан.

Нагадаємо, раніше керівник САД Івано-Франківської області Василь Буджак розповів, що ремонтні дорожні роботи, які проводяться за кошти державного бюджету (їх контролює САД), зупинені через несприятливі погодні мови.

“Робота не відновлена, вона переривалася. У зв’язку з тим, що випав сніг, тобто через погодні умови, тимчасово було припинено роботи з ремонту доріг, а зараз роботи тривають по всіх напрямках,” – прокоментував начальник САД в Івано-Франківській області Василь Буджак.

А от підрядники, з якими уклали договори долинські комунальники, на погоду не зважали і клали асфальт просто в калюжі.

Начальник КП “Комунгосп Долинської Міської Ради” Віталій Юсип виправдовувався, що у разі незадовільно виконаної роботи підрядники по гарантії виправлять зафіксовані недоліки.

“Якщо буде не добре, вони мають це усунути за свій рахунок. В нас є працівник, який за це відповідає. … інженер технагляду”, – розповів Юсип активістам. “Є технологія ямкового ремонту”, – додав комунальник.