Зводитимуть станцію в с. Шевченкове, урочище Обідній. Про це пишуть Версії з посиланням на dolynalive.

Селище було обране під забудову не випадково. Попередньо було проведено ряд досліджень, які показали, що територія є сприятливою для подібного роду проекту завдяки достатній силі вітрів. Проведення будівельних робіт було зафіксовано у генеральному плані області заздалегідь.

Голова села Шевченкове також зауважив, що пошуки інвестора для даного проекту продовжувалися доволі тривалий час.

Адміністрація села усіляко активувала цей процес шляхом розповсюдження інформації щодо підходящих кліматичних особливостей області. У січні поточного року німецький інвестор проявив інтерес до проекту. Попередньо були проведені громадські збори у селі, на яких жителі затвердили свою згоду на будівництво ВЕС. Після цього розпочався процесс оформлення необхідної документації. Наприкінці вересня 2016 року був завірений та виданий документ, що дозволяє розпочати забудову.

Очільником села було зазначено, що основа для подальшого монтажу вітряних установок та супутніх споруд вже зроблена. Електрика, яку вироблятиме нова станція, йтиме до загальної мережі.

Світлини першого змонтованого вітрогенератора  у мережі виклав користувач фейсбук Stepan Oleksyk   

Очільник села акцентував увагу на тому, що селищний бюджет значно поповниться за рахунок оренди, яку має сплачувати інвестор за використання земельної ділянки. Адміністрація Шевченкового має намір заключити договір, згідно з яким інвестор зробить посильний внесок в розвиток села. Наразі планується в рамках угоди провести ряд робіт щодо утеплення місцевого будинку культури та його модернізації (мається на увазі монтаж сонячних панелей на даху будівлі).