Добровольцю АТО купили будинок у рідному селі

Спільними зусиллями Бовшівської   сільської  ради, райдержадміністрації та районної ради у мальовничому куточку села було куплено будинок.  7 липня відбулися входини у нове житло. Розділити радісну подію з Дмитром, який приїхав у короткотермінову відпустку, та його родиною завітали чиновники та односельці, пишуть Версії з посиланням на прес-службу ОДА. 

Місцевий парох о. Леонтій Насташинський освятив приміщення.

Документи на будинок та ключі передала Дмитру  голова сільради Ганна Очкур та очільник райдержадміністрації Микола Попович.

«Ми дуже пишаємось нашим Дмитром, радіємо кожній звісточці про нього, завжди раді бачити у рідному селі. Цей будинок – наша невелика подяка за те, що ти, Дмитре, на самому передньому рубежі разом із своїми побратимами борониш Україну, захищаєш своїх рідних і близьких. Тепер ти будеш мати куди повернутися, а ми і надалі будемо допомагати родині», – запевнила Ганна Очкур.

Дмитро подякував  за придбаний будинок:

«Мені особисто нічого не треба, бо я і надалі йду захищати Україну, – сказав  Дмитро. – Для мене головне, що моя родина буде тепер мати, де жити».

Дмитро Коцюбайло – командир першої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор» був активним учасником подій на Майдані. З початком російської окупації частини території України відбув на військовий вишкіл у центр «Десна», що на Чернігівщині. Після навчання в числі перших поїхав на фронт.

З 2014 року провів сім місяців на бойових позиціях по обороні Донецького аеропорту й прилеглого селища Піски. П’ять місяців – безвиїзно. В боях отримав тяжкі поранення. З 2015 року – командир першої окремої штурмової роти ДУК «ПС». За його плечима – бої на Савур-Могилі, в «Пісках», «Шахта Бутовка», Старогнатовка, Білокам’янка, Красногорівка. Зараз перша окрема штурмова рота під його командуванням перебуває на передовій лінії фронту в районі Авдіївки.