(увімкніть показ зображень для перегляду картинки)

Яндекс оновив і доповнив панорами Івано-Франківська. Зйомки відбувалися у серпні 2016 року. Тепер кожен охочий може подивитися, який нині вигляд має місто, пишуть Версії з посиланням на прес-службу компанії.

На нових панорамах детальніше зафіксовано центр міста: користувачі можуть роздивитися площу Ринок та майдан Шептицького, вулиці Незалежності, Вітовського і Валову. Цей район фотографи знімали вручну, пересуваючись містом пішки. З’явилися на панорамах і будівлі, зведені в Івано-Франківську останніми роками: наприклад, житловий комплекс «Калинова слобода», будинки в мікрорайоні Пасічна та на вулиці Василя Симоненка.

На сервісі також з’явилися райони, які не потрапили до кадру минулого разу. Можна побачити світлини набережної Міського озера та острова Закоханих, віртуально побувати на пляжах Чукалівки й Вовчинця — на панорамах там завжди чудова погода. Крім того, панорамомобіль відзняв дорогу до аеропорту і райони в сусідніх селах Угорники, Микитинці, Крихівці та Чукалівка, які активно забудовуються.

Усього в Івано-Франківську було зроблено більше 23,5 тисяч знімків, з яких змонтовано близько 6 тисяч панорам. Зараз на них можна побачити загалом 178 км вулиць і доріг міста.

Щоб розглядати панорами було ще цікавіше, команда Яндекс.Карт заховала на них кілька сюрпризів. Ті, хто віднайдуть їх першими, отримають винагороду. Про свої знахідки можна повідомляти у коментарях до посту у блозі Яндекс.України, де докладно описано умови конкурсу.

Здійснити віртуальну прогулянку можна не тільки Івано-Франківськом. На Яндекс.Картах є панорами понад 80 міст, туристичних і курортних куточків України. Побачити їх можна на сайті yandex.ua/maps та в мобільній програмі для Android, iOS та Windows 10 Mobile.