kvartyra

В Івано-Франківську на сьогоднішній день таких 9: 8 — по лінії Міністерства внутрішніх справ і одна — по лінії Мінстерства оборони. З останньою — для вдови і двох діточок командира 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття» Юрія Барана — виникли певні нюанси. Але заступник міського голови Івано-Франківська Зіновій Фітель впевнений, що цю проблему вдасться вирішити до 1 грудня. І вірить, що до Нового року всі сім’ї зможуть справити новосілля.

“Державні кошти на всі 9 квартир лежать на рахунку виконкому Івано-Франківської міськради, який і займається закупівлею житла — шести одно- і 3-х двокімнатних квартир. Вісім родин вже оглянули квартири за адресами, які їм запропонували, і половина з них дали згоду на їх отримання”, – повідомив Зіновій Фітель.

Допомагати сім’ям героїв АТО погодилися і місцеві підприємці, кожен з яких закріплений за окремою сім’єю, щоб займатися облаштуванням нового житла.

За словами Фітеля, допомагати таким сім’ям повинні по всій Україні, але отримувати нове житло будуть тільки ті, хто в ньому гостро потребує.

Загалом, як інформує Обласне радіо, на Прикарпатті є 41 сім’я, яка в зоні проведення АТО втратила рідну людину: чоловіка, сина, батька. У департаменті соціальної політики ОДА готують службову записку щодо потреб кожної сім’ї. Їх виконання очільник області взяв під особистий контроль, чого вимагає і від всіх голів райдержадміністрацій.