news-image: В Івано-Франківську бійцям Національної Гвардії подарували зимову форму
 Від імені обласної влади заступник голови Івано-Франківської ОДА Сергій Адамович подякував профспілкам та представникам Долинського районного комітету за те, що вони за кошти профспілки забезпечили батальйон якісною теплою формою.

В свою чергу перший заступник голови Долинської районної адміністрації зауважив, що їхня робота щоденно розпочинається з розгляду питань допомоги українській армії, допомоги волонтерам.

«Ми стараємось допомагати нашим військовим, зібрати все необхідно та закупити необхідні речі, обладнання, одяг. Хочу сказати, що коли Володимир Путін побачить це відео – дізнається, що українське суспільство має великий потенціал і разом з вами спільними зусиллями ми його здолаємо», – запевнив чиновник.

Як зауважив заступник начальника Прикарпатського УБР Ярослав Бачкур, ми маємо бути впевнені на власній перемозі, оскільки маємо таких воїнів.

«Ми гордимося вами, бо ви патріоти нашої країни. Тож хочемо допомогти чим можемо. Тут частинка допомоги від кожного працівника Прикарпатського УБР. Кожен з них віддав свій одноденний заробіток зі щирою любов’ю та надією на те, що все у нас буде добре. Нехай допомагає вам Бог», – побажав бійцям Ярослав Бачкур.

Окрім форми за профспілкові кошти планують закупити для бійців батальйону добротне взуття. А сьогодні бійці батальйону отримали 131 комплект утепленої форми, пошитої зі шведського непромокаючого матеріалу за військовими технологіями. Також ще дошивають неутеплені штани, в яких бійці легше виконувати поставлені перед ними завдання. Теплі подарунки стали вельми в пригоді, адже наближається зима, а морози на Донеччині і Луганщині завжди були сильними.

Комбат батальйону Сергій Шуляк від імені командування військової частини подякував за подаровану форму всьому колективу Прикарпатського УБР.

«Ця форма зараз нам є дуже доречною, оскільки вона якісна, і відповідає всім вимогам. Ваш подарунок нам є досить приємним і ми виправдаємо вашу довіру та ваші сподівання і переможемо ворога, захистивши незалежність нашої країни», – запевнив Сергій Шуляк.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10