2

«Як практика і досвід показує, дорожні знаки не впливають на наших водіїв, вони їдуть туди – куди можна їхати. Один вихід такі місця треба встановлювати шлагбауми або забивати стовпчики для того, щоб унеможливити заїзд на дамби», – сказав Кукула.

«На жаль, наші водії мають такі машини, які їдуть по будь-які місцевості», – доповнив чиновника директор департаменту житлово-комунального господарства транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

«А що треба для того, що у парку Молодіжному навести порядок?», – спитався перший заступник міського голови Зіновій  Фітель.

«Кошти»,  – лаконічно відповів Смушак.

Втім на думку першого заступника, щоб навести порядок у парку на вул. Молодіжній кошти не потрібні.

«Зі всіх мікрорайонів міста у парк з’їжджаються відпочиваючі. Прямо  біля своїх автомобілів розводять вогнища, поряд магазин «Трайдент» продає пиво на розлив. Під кожним деревом відпочиває гучна компанія, а це єдина зелена зона, де проживає багато молодих сімей з малолітніми дітьми», – зачитав довідку Фітель. І обурився: «Які кошти тут треба».

Він зобов’язав відповідні служби  посилити патрулювання у місцях відпочинку людей, долучитися до патрулювання працівників  інспекції з благоустрою, а директору міського парку Володимиру Ротару з «бойовими заступниками» зробити чергування у місцях відпочинку.