vybory1

25 травня в Івано-Франківці голосуватимуть не тільки за майбутнього президента Україна, а й за депутата-мажоритарника Верховної Ради України від в.о. №83 замість Олександра Сича, який склав свої повноваження депутата в зв’язку з зайняттям посади гуманітарного віце-прем’єра .

Про те, як саме проголосували Івано-Франківці, стане відомо лише зранку 26 травня після підрахунків голосів дільничними та окружною виборчими комісіями, проте оцінити результат «Івано-Франківського міського екзит-полу «ВИБОРИ-2014» мешканці міста зможуть одразу ж після закриття виборчих дільниць о 20.00 25 травня.

«Івано-Франківський міський екзит-пол «ВИБОРИ-2014» проведуть Агенція Новин «Фіртка» та газета «Галицький кореспондент» за методологічної підтримки Лабораторії соціальних досліджень Прикарпатського нацуніверситету імені Василя Стефаника та ГО «Цент політичного моніторингу».

Під час голосування 25 травня з 08.00 до 20.00 четверо інтерв’юерів опитуватимуть людей на виходах з виборчих дільниць. Респондентам будуть пропонуватися копії бюлетенів по виборах Президента України та депутата ВРУ по в.о. №83 з проханням «проголосувати» так само, як це зробили люди на дільниці.

Всього інтерв’юери опрацюють 2 тисячі анкет-«бюлетенів». Опитування буде проводитися на більшості дільниць Івано-Франківська.

Вже о 20:01 результати екзит-полу будуть оприлюднені на сайтах Агенції Новин «Фіртка» та газети «Галицький кореспондент».