news-image: Франківський підприємець майже "без бою" дав демонтувати незаконний МАФ

Цьогоріч комунальникам нарешті вдалось взятися за «довговічне місце склотари». Так мешканці району називають будку, яка вже півроку працює незаконно, повідомляє кореспондент Бліц-Інфо. 

 

За їх словами, з самого ранку у пункт склотари та макулатури приходять нетверезі люди та безхатченки. Після чого працівники викладають пляшки та ящики на пішохідний тротуар, через що діти бояться іти до школи чи просто виходити гратися.

До того ж, після таких щоденних прийомів макулатури та склотари залишається багато сміття, яке ніхто не прибирає.

 

Однак, як стверджує власник МАФу Роман Надрага, він намагається робити все можливе, що ці зауваження ліквідувати. А щодо законності, то  кілька разів звертався до міської влади про продовження оренди, але відповіді так і не отримав.

 

«Разів три я подавав заяву на продовження оренди до міськвиконкому, але ніякої відповіді зі сторони влади немає. Розумієте, вони просто показують, що працюють, а насправді рубають підприємницьку діяльність в Івано-Франківську», – скаржиться чоловік.

 

Натомість депутат міської ради Оксана Савчук зауважує, що постійно контролювала цей процес і зверталася до міськвиконкому з особистим листом, щоб МАФ знесли.

 

«Тут багато було інспекцій, і благоустрою, і торгівлі – всі написали, що цей пункт немає жодних дозволів. Підприємець кілька разів подавав заяву, що хоче продовжити оренду, але я слідкувала за матеріалами виконкому і на наше письмове звернення  члени виконкому не підтримали продовження оренди. Тож від жовтня 2013 року оренда закінчилася повністю і вже півроку підприємець не платить жодних податків і працює незаконно», – зазначила пані Савчук.

 

Самі ж комунальники обіцяють до завершення дня за допомогою спеціальної техніки, яка прибула на вулицю 24 Серпня, 5 знести цей незаконний об’єкт.

 

4

1

2

3