Результат пошуку зображень за запитом "гроші на комуналці"

Понад півмільярда бюджетних гривень протягом літа освоїли департаменти ЖКГ різних міст України. Значну частину коштів вони поділили серед фірм, які належать або контролюються місцевими депутатами, екс-депутатами та їхніми однопартійцями. Результати моніторингу підтверджують тезу – в регіонах нема розподілу на партії влади чи опозиції.

Про це свідчать факти, представлені на брифінгу в УКМЦ 17 жовтня експертами Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем», що були виявлені в результаті аналізу трансферів на суми понад 50 тисяч гривень, які здійснили департаменти ЖКГ обласних центрів протягом червня – серпня 2016 року.

Гліб Канєвський, аналітик Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» навів приклади серед різних українських міст, зокрема, і Івано-Франківська.

“В Івано-Франківську переважно заробляють свободівці. Заснований 2015-го року «Захiдполiремкомплект» влітку цього року отримав з місцевого бюджету мільйон гривень за утримання пішоходних зон та інші послуги. Фірму очолює Ірина Джус- кандидат від «Свободи» на минулих виборах. Ще по мільйону гривень отримали на реконструкцію парків, скверів та алей однорічне ТОВ «Контактбуд» та «свіже» «Сервiсбудекспрес», які місцеві пов`язують з екс- депутатом від «Свободи» в Тисменицькій райраді Володимиром Яцишиним. Зареєстроване за три тижні до першого траншу з бюджету «Елiтгарантбуд», яке пов`язують зі свободівцем Юрієм Шелистом, отримало 130 тисяч гривень за ремонт тротуарів”, – повідомив Гліб Канєвський.

Активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем», при підготовці матеріалу користувались інформацією порталу публічних фінансів Є-data та прослідкували за  фірмами, які протягом травня-вересня 2016 року отримали одним трансфером понад 50 тисяч гривень з місцевих бюджетів від департаментів ЖКГ у Києві, Львові, Ужгороді, Чернігові, Харкові, Дніпрі, Одесі, Херсоні, Вінниці, Житомирі, Рівному, Черкасах, Івано-Франківську, Кропивницькому, Полтаві, Хмельницькому.