Naberejna_Krihovetska_sr_Torgova-sporuda-010816

На 42-й сесії 5-го демократичного скликання від 23.11.2009 року виконавчим комітетом Крихівецької сільської ради прийнято рішення дати дозвіл Кубай Н.Д. на відкриття торгової точки на власній земельній ділянці (!) в садовому товаристві “Дружба”, №83. Про це пишуть Версії.

Проте, на основі обстежень спеціальної комісії представників Крихівецької сільської ради, виявлено, що торгівельна споруда розміщена на території Крихівецької сільради.

23 червня 2016 року Крихівецька сільська рада приймає рішення, згідно до якого зобов’язали Кубай Н.Д. демонтувати торгову споруду та визначили залишити чинним попереднє рішення про дозвіл на будівництво торгівельної точки на власній земельній ділянці.

Naberejna_Krihovetska_sr_vidpovid

Проте, минув вже місяць з часу прийняття другого рішення, а незаконну споруду, здається, зносити ніхто не збирається. Споруда, яка без дозволу з’явилась на території сільради, поряд з тротуаром вулиці Набережної, досі стоїть.

В сільській раді, натомість, поки що закривають на це порушення очі. Сільський голова Мирон Гаргат посилається на неіснуюче рішення “з майбутнього”, каже, що якщо все буде законно, то питання, мовляв, в перспективі винесуть на обговорення депутатів.

Ми прийняли рішення знести ту споруду. Але рішення наше поки не виконується. На скільки я знаю, вони шукають канали, щоб узаконити то десь в архітектурі. Архітектура повинна прив’язати їх до того місця. Якщо буде дозвіл з архітектури, – то ми тоді мусимо відмінити своє рішення. Якщо архітектура дасть прив’язку – то ми знову виноситимемо питання на сесію про те, щоб дати дозвіл. Я не знаю, як себе депутати поведуть. Можуть не дати дозвіл, а можуть дати дозвіл“, – прокоментував Мирон Гаргат.

Версії просять вважати цю інформацію офіційним зверненням до прокуратури щодо перевірки законності спорудження торгової споруди на тротуарі по вул. Набережна в с. Крихівці та невиконання рішення органу місцевого самоврядування.