Щорічно нагородження проводиться у стінах Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, так як Володимир Полєк був професором цього університету та тривалий час працював у ньому.

Цьогоріч лауреатами премії стали завідувач кафедри органічної та аналітичної хімії Інституту природничих наук, доцент Іван Миронюк, доцент кафедри історії України, заступник директора Інституту історії, політології і міжнародних відносин Михайло Сигидин та директор Коломийського педагогічного коледжу Валерій Ковтун.

“Сьогодні ми маємо достойних лауреатів, –  підкреслив заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович. – Велика подяка їм за те, що, незважаючи на всі можливі труднощі та перешкоди, вони продовжують займатися діяльністю, яка насамперед скерована  на вивчення та дослідження історії Прикарпаття”.

Приєднався до слів привітань і начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак. Він вважає, що дослідники, які працюють на ниві вивчення історії рідного краю, повинні мати не лише моральну, але й інколи матеріальну сатисфакцію.

“Дуже приємно, що ті  історичні розвідки, які представлені цьогоріч, є надзвичайно вагомими, – зазначив він. – Зараз ми живемо у досить складний час, триває боротьба не тільки за державні кордони, але й кордони української душі. Тому ця премія є знаковою та важливою”.

Організатори церемонії вручення премії висловили сподівання на те, що у майбутньому її лауреатами стануть також ентузіасти музейної справи.