Літературний  конкурс «З точки зору осені» до Дня української писемності та мови проводить ГО  «Громадський інститут аналітики». Конкурс відбувається у номінаціях “поезія” та “проза”. Особливістю цьогорічного конкурсу було те, що один учасник міг надіслати на розгляд журі лише один поетичний і лише один прозовий твір,  пишуть Версії

Журі конкурсу очолював письменник та журналіст Іван Ципердюк.

«В Станіславові є гарна традиція – відзначати День української писемності та мови нагородженням переможців літературного конкурсу «З точки зору осені», – такими словами розпочала церемонію нагородження франківська письменниця Ольга Деркачова.

img_6542

Ольга Деркачова та Віталій Перевізник

Переможцями ювілейного, 20-го конкурсу «З точки зору осені» стали: в номінації проза – Леонід Гах, в номінації поезія – Володимир Гарматюк.

img_6539

Володимир Гарматюк

Беззмінний, протягом 20-ти років, організатор конкурсу Віталій Перевізник та Ольга Деркачова привітали переможців, після чого переможці зачитали свої твори. Що цікаво – для одного зі своїх віршів Володимир Гарматюк вибрав епіграфом рядки з вірша відомої франківської поетеси Марії Микицей, яка є мамою другого переможця – Леоніда Гаха.

6540

Леонід Гах та Марія Микицей

Після нагородження, переможців привітав струнний квартет «Аве, Марія».

img_6535