До розмітки доріг в Івано-Франківську працівники комунального підприємства «ДРЕУ» приступили вкінці квітня.

Про це кореспонденту «Бліц-Інфо» повідомив головний інженер КП «ДРЕЦ» Василь Бойчук. «Ще, чесно кажучи, жодної зробленої вулиці повністю в Івано-Франківську немає. Все це через погані дороги», – говорить Василь Бойчук.

«На розмітки доріг цьогоріч Івано-Франківське комунальне підприємство «ДРЕУ» отримало 150 тисяч гривень. На даний час працівники виконали роботи на суму 106 тисяч. Проте ще досить багато вулиць не впорядковано, – пояснює головний інженер. – Якщо додадуть фінансів, то роботи зробимо більше».

По осьовій подвійній розмітці на даний час зроблено вулиці: Бандери, Незалежності, Галицьку, Сахарова, Максимовича, Юності, Хоткевича.

На пішохідні переходи витратили близько 60 тисяч гривень. Роботи провели на вулицях – Грушевського, Шпитальна, Площа ринок (біля Голубої церкви), Лесі Українки, від Галицької на Бельведерську, Січових Стрільців, Курбаса, Івасюка та Коновальця.

Найближчим часом впорядковуватимуть дорожню розмітку по вулицях Галицька, Вовчинецька, Довженка, Васильянок, з Незалежності на Івасюка, Мельника та Чорновола.

Окрім обов’язкової роботи найперше працівники КП «ДРЕУ» реагують на скарги мешканців міста.