http://bm.img.com.ua/berlin/storage/news/600x500/5/a8/250662cd7773271a84de748ea61eca85.jpg

Відкиття пам’ятника супроводжуватиме театралізоване дійство. Розпочнеться захід о 18.30.

«Ми хочемо використати часовий ефект, коли о другій половині цього дійства буде вже темніти, ми хочемо створити біля університету, на цій території, імітацію “зоряного” майдану за допомогою ліхтарів, мобільних телефонів, свічок, тому ми так пізно починаємо відкриття цієї пам’ятки”, – розповів директор інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Анатолій Грицак.

Також він додав, що як і будь-який викладач Прикарпатського вишу, не може залишатись осторонь питання пам’яті героїв Майдану.

«Мабуть як і кожна людина, я пройнявся тією біллю, втратою, якої зазнали ми в особі Романа Гурика, студента нашого університету і інших його побратимів із небесної сотні. Я вчора ше раз переглядав останні прижиттєві фото і відеоматеріали про Романа Гурика і ше раз переконався, що цими людьми керувала не психологія натовпу, як дехто говорить, а керувала ідея», – розповів професор.

Автором пам’ятника є викладач образотворчого мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимир Драчук.