Сьогодні, 30 листопада, на вулиці Шевченка в Івано-Франківську трапилася ДТП. Автомобіль Nissan виїжджаючи з парковки біля Католицької школи, пом’яв праві дверцята автомобілю “Лада”  АТ 3859 АР, який був припаркований на протилежній частині вулиці, займаючи частково тротуар, а частково проїжджу частину.

Як зазначив представник патрульної поліції, яка прибула на місце пригоди, водій “Лади” припаркував автомобіль з порушенням ПДР, оскільки не залишалося 2-х метрів для проходу пішоходів і 3-х метрів для розвороту автомобілів, які повинні виїжджати з парковки на протилежному боці вулиці Шевченка.
Наразі патрульна поліція складає протокол і відтворює події.

Нагадаємо, що на правій стороні вулиці Шевченка (відрізок Січових Стрільців – Гординського) встановлено обмежувальні стовпчики, окрім ділянки, навпроти якої розміщена парковка перпендикулярна вулиці. Дорожня служба мотивувала це тим, що обмежувальні стовпчики не даватимуть змоги розвернутися припаркованим автомобілям. Втім, саме ця (не обмежена стовпчиками) ділянка стала улюбленим місцем парковки для, так званих, авторагулів.