IMG_6407
Модератором зустрічі виступив журналіст Іван Ципердюк. Запрошеними гостями були: директор  Департамену міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури ІФОДА Дмитро Романюк, начальник Управління інвестиційної політики міської ради Ігор Попадюк, голова правління ГО “Івано-Франківський регіональний центр” Наталія Кобильчак, керівник інформаційного Центру ЄС Наталія Марчук та колишній заступник міністра молоді та спорту України Сергій Митрофанський, пишуть Версії.

Гості круглого столу намагалися розвіяти певний  скепсис присутніх журналістів, щодо вигод, які принесла Асоціація для Прикарпаття зокрема і для України загалом. Вони акцентували на небажанні самих українців сприяти євроінтеграційним процесам, а Сергій Митрофанський зазначив, що неготовність будувати Європу в себе пов’язана з тим, що молодь не хоче подорожувати країнами ЄС.

Круглий стіл відбувся з ініціативи інтернет-видання КУРС в рамках проекту “Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа”, що реалізує ГО “Інтерньюз-Україна” в партнерстві з Товариством Лева та Фондом міжнародної солідарності (Польща).