31252138_1

«На вихідних ми мали дві розкопки на вулиці Галицькій, яку тільки торік відремонтували. Прикро, але була аварійна ситуація на водопроводі і її треба було усунути, – каже керівник муніципальної інспекції з благоустрою Степан Кукула. – Тому пропоную під час ремонтів доріг звертати увагу на стан мереж, щоб потім відремонтовані дороги не доводилось розкопувати».

 

Нагадаємо, що торік аналогічна ситуація виникла на капітально відремонтованій ділянці вулиці Василіянок, яку для усунення пошкодження водогону теж довелося розкопати. Цікаво, що вже цього року у тому самому місці знову прорвало водогін і розкопку довелось повторити.

 

Водночас, як повідомив директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак, комунальники зробили з цього правильний висновок і цього року під час ремонтів доріг ремонтуватимуть і мережі під ними.

 

Зокрема, перед асфальтуванням заплановано відремонтувати теплотраси на вул. Федьковича та Мазепи, каналізацію на вул. Манюха, Української дивізії та Хоткевича, водопровід на вул. Мазепи та Залізничній.

 

А ось керівник дорожнього ремонтно-експлуатаційного управління Володимир Юсипів звертає увагу на якість відновлення покриття після розкопок. Каже, що розкопані ями і траншеї здебільшого засипають болотом і гравієм, а треба їх засипати щебенем різних фракцій і належно утрамбовувати, щоб відновлене покриття згодом не просідало.

 

Як повідомляла “Фіртка”, наразі в Івано-Франківську триває ремонт вулиць: Василіянок, Дністровська, Хоткевича.