Результат пошуку зображень за запитом "медики"

Нововведення мало скоротити час оформлення людей в реєстратурі. А ось що вийшло на ділі, розкажуть наші кореспонденти.

В Івано-Франківську всі поліклініки з електронною системою реєстрації пацієнтів. Працює вона вже чотири місяці, ось тільки черг, як було обіцяно, менше не стало, пишуть Версії з посиланням на Подробности.

“Колись чекала чекала і впала, мене поставили на лавку і дали укол. Як людей є багато та й треба чекати, щоб вона записала. Не дужа сильна різниця”, – говорить Ганна Ребрик, мешканка Івано-Франківська.

У соцмережах, пишуть користувачі, черги не тільки не зменшилися. Навпаки. Якщо раніше отримати талончик в реєстратурі можна було за дві-три хвилини, то тепер на це йде не менше 15.

“10-15 хвилин стільки часу витрачається на одного пацієнта. Півроку чи рік тому, на видачу талону йшло 3-5 хвилин. Навіщо вводити електронну систему, яка в рази повільніша за попередню совкову практично ручну? Де вигода пацієнтам і персоналу?”.

Натовпи людей біля реєстратури – в цій поліклініці постійно.

“Прямо по коридору 101 кабінет це є приймальна головного лікаря, і тоді повертаєтеся до нас”.

Черги справді є – зізнаються в поліклініці. Але запевняють – це тимчасово. Мовляв, все зміниться, коли база пацієнтів буде остаточно створена. На це піде ще кілька місяців. Адже з сорока тисяч жителів поки зареєстрували тільки сім.

“Під віконичком черга велика на даний момент тому, що люди починають реєструватися. Черги зменшаться, на людину яка вже зареєстрована – ну три – чотири хвилини”, – говорить Наталя Вербицька, медрегистратор в Івано-Франківській міській поліклініці №4.

“Я робила моніторинг, і розмовляла з нашими пацієнтами і ви знаєте, вони задоволені від того, що він прийде на першу годину допустимо, і він попаде до лікаря, і він не чекає в черзі”, – каже Таїсія Єрьоміна, головний лікар поліклініки № 4 в Івано-Франківську.

Ми шукали таких “задоволених” пацієнтів серед відвідувачів – але жодного не зустріли.

“Не подобаєтися мені ця система. Тому що різні години, чотири дні я вже прохожу медкомісію. Різні лікарі в різний день. Мені здається, що легше було раніше пройти”, – говорить Людмила, мешканка Івано-Франківська.

Михайло сьогодні записався до декількох лікарів, але потрапити до них зможе тільки на наступному тижні. Причому в поліклініці йому знову доведеться провести цілий день. Прийом у одного лікаря вранці, а в іншого – увечері.

“Надзвичайно великі ускладнення та реформа дала і їм і нам. Треба брати хіба розкладушку сюди і лежати. Треба стояти тут в черзі зареєструватися, я вже другий тиждень хожу і ще на тиждень маю. Раніше я в той же день міг попасти до лікаря”, – каже Михайло Волощук, житель Івано-Франківська.

Але медики невблаганні. Вважають, що проблеми з електронною системою – незначні. І людям до них доведеться просто звикнути.