Фото Версії - щоденна інтернет газета.

«Країною мають керувати ті, кому вона насправді потрібна, – переконана лідер молодіжки  АПУ пані Мадей.  – Відтак, метою молодіжного крила є пошук активної прогресивної молоді, з якими надалі будувати успішну заможну  і самодостатню Україну, пишуть Версії з посиланням на прес-службу партії.

Завдання  партії – робити проекти з політично-свідомою молоддю, яка має програму дій, розуміє, навіщо вона це робить, яка може згуртувати довкола себе людей і пояснити, чому їх вибір – Аграрна партія. У людини має бути раціональна суспільна ідея  та шляхи до її реалізації. Молодь має стати каталізатором, пришвидшувачем якісних демократичних  змін у державі».

Фото Версії - щоденна інтернет газета.

Анна Мадей  зазначає, що  на теперішньому етапі головною метою є  розбудова структури молодіжного крила в усіх куточках України.

Робота молодіжного крила Аграрної партії України ведеться у трьох напрямках:

Перший напрямок роботи молодіжки – громадська активність.
«Ми будемо просити партійне керівництво сприяти, щоб молодь напряму залучали до життя громади, брати участь у засіданнях виконавчих комітетів, готувати звернення до Верховної Ради, до Кабміну тощо.  Ми прийдемо в парламент з готовими напрацюваннями. Ми відкриті до цікавих нових ідей,- зазначає заступник голови ради з питань молодіжної політики Георгій Лаптій.

Другий напрямок – це законодавчі ініціативи.

Напрямок передбачає як розробку законодавства у сфері молодіжної політики, так і механізми його реалізації. Планується створювати професійні та  фокус-групи, до яких входитимуть юристи-законодавці,  аналітики,  економісти та  професіонали у кожній галузі права.  Крім того робитимуть  дебатні клуби.  Метою такою діяльності  є підготувати через рік програмну пропозицію молодіжного крила, яку презентуватимуть  у  Верховній Раді.

Фото Версії - щоденна інтернет газета.

Третій напрямок діяльності   молодіжного крила  – це реалізація проектів.

Проекти  – це та платформа, де є можливість зустрічатися з різними людьми, говорити про пріоритети молоді, мету, бачення. Проекти реалізуються як на місцевих рівнях, так і на Всеукраїнському рівні.

Наразі втілюють  6 Всеукраїнських проектів:

 1. Тренінгова платформа. В її рамках планують серію безкоштовних тренінгів-семінарів у двох напрямках: «Бізнес-клуб для молоді» та«Школа молодих політиків».
 2. Спортивний напрям передбачає тренування під відкритим небом, проведення спортивних фестивалів та турнірів.
 3. Зелені хаби  – організація творчих заходів, серед яких літературні вечори, квартирники, танцювальні заходи тощо.
 4. Екологічний напрям передбачає організацію різноманітних екологічних акцій.
 5. Зелені ангели-охоронці – це, здебільшого, доброчинна діяльність: робота з людьми похилого віку, одинокими  і потребуючими допомоги.
 6. Інноваційний напрямок, який обумовлює створення речей своїми руками  в рамках ярмарок, коворкінгів та інших цікавих заходів .

Фото Версії - щоденна інтернет газета.

Анна Мадей наголошує, що Аграрна  партія – це партія, яка формується не згори донизу, а навпаки. Відтак програму, напрямки партії, цілі формують прості звичайні люди, які готові працювати на розбудову держави.

Фото Версії - щоденна інтернет газета.

Про успішну діяльність Молодіжного крила в Івано-Франківській області розповіла його керівник Віра Трушик:

«Молодіжне крило в Івано-Франківській області створене досить недавно, але за цей короткий час, ми організували благодійний турнір з міні-футболу, чим успішно зарекомендували себе  у нашому місті і в Україні в цілому,- розповідає голова Молодіжного крила в Івано-Франківській області Віра Трушик. – Зустріч з Анною Мадей дуже важлива на цьому етапі створення Молодіжного крила, бо ми працюємо на формування успішної команди; нам потрібні самодостатні, амбіційні та активні молоді люди, в яких в пріоритеті будуть не матеріальні ресурси, а потужна успішна Україна!»

В кінці зустрічі підписали Меморандум щодо співпраці з молодіжним крилом Аграрної партії в Івано-Франківській області.