Сьогодні, 10 листопада, в галереї «Арт на мур» (фортечна галерея «Бастіон») у рамках програми «Схід-Захід разом» та у рамках виставки-презентації друкованої продукції «Сторінками української книги» відбулася презентація поетичної електронної книги «Плетиво» авторів Марії Микицей (Івано-Франківськ) та Юлії Баткіліної (Харків).

На жаль, Юлії Баткіліної на презентації не було, але Марія Микицей пообіцяла, що співавторка книги буде в Івано-Франківську вже завтра 11листопада, то ж всі, хто матиме бажання, зустрінуться на презентації в книгарні «Є» 12 листопада о 14:00.

Плетиво – це розмова на трьох, це подорож у незвідані електронні землі за новим досвідом, за віртувальним золотим руном! І як в кожній подорожі тут є все – пригоди і небезпеки,

магія і дива, відкриття і втрати, радість і смуток, кохання і неминучість розлук, і сподіваня на нову зустріч!

Ці вірші зачарують вас з першої миті – зіткненням поетичних світів, коли дві поетки, розділені не тільки географічно у відстань понад тисячу кілометрів, а й представниці різних

поетичних поколінь та літературних шкіл легко і вишукано, наче знайшли якесь чар-зілля, творять неймовірно гармонійний спільний поетичний світ, прекрасне візуальне підтвердження якому знайшла художниця Світлана Чебанова.

Проект «Схід-Захід – разом» поетки започаткували як переконливий доказ того, що Україна – єдина, що відстань – не перешкода, що діалог потрібний, можливий і прекрасний!

Марія Микицей – представниця «Станіславського феномену», авторка трьох поетичних та двох прозових книжок, лауреатка Івано-франківської міської премії ім. І. Франка (2012) в галузі літератури та журналістики за роман «Трофей на довгу пам’ять».

Юлія Баткіліна – харківська письменниця і поетка. Авторка двох прозових книг і однієї поетичної, співзасновниця літературного об’єднання п’ятьох харківських поетес «Networчі».