pres-konferentsia

Організатори запрошують взяти участь у презентації проекту створення інноваційного простору в Івано-Франківську, що відбудеться 12 січня о 18:00 у громадському ресторані Urban Space 100 (вул. Грушевського, 19).

Що відбуватиметься і хто доповідатиме?

Захід складається з трьох частин:
1. Презентація проекту. Про виникнення ідеї створення інноваційного простору в Івано-Франківську, основні засади проекту та способи його втілення розповість Сергій ГНАТЧУК, веб-студія WEBMIL (Вебміл).
2. Розвиток ідеї проекту. Чому девелопер підтримав і розвинув ідею створення такого центру? Тарас ВИНОГРАДНИК, директор девелоперської компанії «Арсенал-сіті»: «Ми не просто будуємо “висотки” – ми думаємо про людей і їх простір».
3. Воркшоп та його результати. 24 грудня був проведений воркшоп для врахування побажань потенційних користувачів щодо архітектурного вирішення IT бізнес-центру та обговорення можливостей реалізації їх запитів з девелоперською та архітектурною компаніями. Про результати кооперації розповість Сергій ГНАТЧУК, веб-студія WEBMIL (Вебміл).
4. Оголошення архітектурного конкурсу на розробку проекту інноваційного простору в Івано-Франківську. Доповідач Петро ПАВЛІВ, архітектурна компанія «Зелемінь».

Для довідки:

На базі нового мікрорайону (в межах вулиць Національної Гвардії, Коновальця, Чорновола та Сорохтея) планується збудувати бізнес-центр з громадським простором, приміщеннями для коворкінгу та стартапів, офісними приміщеннями, що втілить нові стандарти для життя та роботи в Івано-Франківську. Вдале розташування, сучасне планування приміщень та інфраструктура мікрорайону дозволять створити місце, ідеальне для активного розвитку міського IT-середовища.

Чим цей проект відрізняється від всього, що вже є в Івано-Франківську? Хоча б тим, що аналогів такого інноваційного простору поки що немає не тільки в нашому місті, але й на території України подібні структури – скоріше виключення, ніж правило (схожі проекти існують тільки в Одесі та Києві, у Львові – на етапі будівництва).

По-друге, для роботи над проектом скооперувались девелоперська компанія «Арсенал-сіті», архітектурна компанія «Зелемінь», представники IT-сфери, архітектори та громадськість міста. Таким чином, проект отримає не тільки комерційну привабливість, але і відповідатиме прямим запитам тих, хто за кілька років зможе використовувати площу бізнес-центру.

З появою інноваційного простору Івано-Франківськ має всі шанси:
• на створення та розвиток сучасного професійного середовища – динамічного, амбітного, відкритого;
• підвищити рівень життя в місті, при цьому не роблячи його дорогим і тому – недоступним для українців;
• покращити імідж міста;
• затвердитись в якості найкращого стартового майданчику для інноваційних компаній тощо.

Учасниками воркшопу, що відбувся 24 грудня, були:
• WEBMIL (студія веб-розробок);
• Softjourn (сервісна компанія з розробки програмного забезпечення);
• Lezgro (компанія з розробки веб-проектів та створення програмних продуктів);
• архітектурна компанія «Зелемінь»;
• архітектори Андрій Назаренко і Христина Косьмій (N+K);
• представники громадської організації «Тепле місто».