Перший заступник керівника ініціативи Михайло Джалапин спільно з координатором проекту “Відкритий суд” Наталією Івасів розповідатимуть про те, як провести “революцію” в українських судах та презентують всеукраїнський конкурс “Репортер Відкритого Суду”, який не має аналогів у світі. Відтепер ми в Івано-Франківську!
Ви дізнаєтеся:

  • як кожен громадянин України може реально захистити свої права, контролювати та дисциплінувати суддів, прокурорів та адвокатів за допомогою маленької відеокамери або будь-якого іншого портативного засобу відеофіксації.

Нагадаємо, що 12 жовтня в Україні розпочався найбільший в історії сучасної України моніторинг діяльності судів всіх інстанцій в усіх регіонах держави під егідою проекту «Відкритий Суд» за партнерства з Верховним Судом України і Національною асоціацією адвокатів України і підтримки Western NIS Enterprise Fund.

Проект передбачає створення бази відеодосьє судових засідань, оцінку роботи судді, прокурора, недобросовісного адвоката, викриваючи непрофесійність, завідомо незаконні дії та корупцію в судах на шкоду інтересам держави та кожної людини.

Реалізація ініціативи стала можливою тільки починаючи з 28 березня 2015 – з набуттям чинності нового Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд», яким гарантовано можливість проведення відеозапису судових засідань без отримання дозволу суду

Така правова норма є унікальною для країн світу та розглядається партнерами проекту з ЄС та США як ключовий елемент боротьби з корупцією та несправедливістю у судах. Успіх України зможе стати прикладом для застосування механізму в інших країнах світу.

До участі запрошуються усі громадяни України, які прагнуть справедливості в судах.

Дата: 11.11.2015 року. Початок о 10:30.

Місце: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника ( вул.Т.Шевченка, 44а), центральний корпус, аудиторія 25.


Детально:
 http://courtreporter.com.ua/