1

Про це на вчорашньому засіданні Координаційної ради Івано-Франківської області повідомив прокурор області Ігор Настасяк.

Він розповів, що Івано-Франківська міська рада два роки тому виділила земельну ділянку для обласної прокуратури під будівництво житлового будинку. 10% із зведених квартир повинні були поступити працівникам прокуратури, які стоять на черзі. Півтора року тому колишнє керівництво прокуратури уклало договір із забудовником. На земельній ділянці побудували будинок на 260 квартир.

«Що зроблено було попереднім керівництвом? Цих угод і квартир вони не дочекалися. Вони домовилися із забудовником, що той купить їм 11 квартир і віддасть. Забудовник ці 11 квартир купив, через міську раду швиденько переоформили будинок в приватну власність», – розповів Ігор Настасяк.

За його словами, зараз цією справою займається його перший заступник Володимир Торованин. Настасяк обіцяє, що будуть подані позовні заяви до суду про розірвання цих угод і повернення квартир назад в прокуратуру області.

«Як це станеться і наскільки нам це вдасться – будемо бачити. Але якщо вдасться, то ці квартири роздамо працівникам прокуратури області. Є профспілка. Є черга, хто скільки простояв»,  – говорить прокурор.